Sport-Mondial 2022: Les Affiches du tour préliminaire dévoilées, la RDC exemptée.

Sport-Mondial 2022: Les Affiches du tour préliminaire dévoilées, la RDC exemptée.
Listen to this article

La Confédération africaine de football (CAF) a procédé lundi 29 juillet 2019, à son siège, au tirage au sort du tour préliminaire des qualifications a la coupe du monde dont sa phase finale se déroulera au Qatar en 2022.

26 selections les mieux classées au classement de FIFA sont exemptées du tour préliminaire notamment : le Senegale, la Tunisie, le Nigeria, l’algérie, le Maroc, l’Égypte, le Ghana, le Cameroun, la RDC, la côte d’Ivoire, le Mali,le Burkina Faso, l’Afrique du sud, la Guinée, le cap vert,l’Ouganda, le Madagascar, le Niger, la Libye, la Mauritanie, le Kenya et la république centrafricaine.

Le premier tour concernera les 28 équipes africaines les moins bien loties particulièrement celles mal classées au tableau mensuel de FIFA avec des belles affiches comme:
Burundi-tanzanie, Togo -Comores et Libéria-sierra Léone .

Les matchs aller se joueront le 3 septembre 2019, et ceux retour le 10 septembre 2019.

Voici le tableau complet de tous les matchs du préliminaire

Signalons que les 14 nations qui seront qualifiées pour le prochain tour, rejoindront directement les 26 équipes exemptées en phase de groupes et le tirage au sort sera effectué dans les jours prochain.

Jean Baptiste kabeya/ Coulisses.net

Rédaction

Rédaction

Coulisses.net, la géante machine de l’actualité RD Congolaise.

237 commentaires sur “Sport-Mondial 2022: Les Affiches du tour préliminaire dévoilées, la RDC exemptée.

 1. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gittikçe gelişmekte olan ekonomik yapısı içerisinde YMD Muhasebe aracılığı ile yeni yatırımlar için imkanlar sunmaktadır. ymd muhasebe – şirket kurma Bu yatırımların gerçekleşmesi için KKTC nde kurumsal bir yapı oluşturmak hem yerli hem de yabancı yatırımcıların öncelikleri arasında yer almaktadır. Oluşturulacak olan kurumsal yapının ymd muhasebe ile faaliyet göstereceği sektör şirketin hangi yasa altında kurulacağını da belirlemektedir. KKTC nde tescil edilen şirketlerin tabi olduğu temel yasa KKTC Şirketler Yasası Fasıl 113. Bu Yasa temel olarak şirketlerin kuruluş ve çalışma koşulları ile organlarını ve bu organların yetki ve sorumluluklarını belirlemektedir.

 2. Stüdyo çekimlerinde kullanılabilecek malzeme, dekor ve fonlar dış mekan çekimlerine göre daha sınırlıdır. Fakat son dönemlerde özellikle İstanbul’da açılan kapalı çekim stüdyoları bu konuda daha başarılı durumdalar.

 3. Sosyal medya ajansları, Ankara’da bulunan markalar için uygun stratejiler sunar. Bu stratejiler, markanın sektörüne ve hedef kitlesine göre özelleştirilir. Ajanslar, markaların sosyal medyada varlıklarını artırmak ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için en etkili yolları belirler.

 4. Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz! Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Usta Nalbur Endüstriyel pazaryeri modeliyle binlerce ürün ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedefleyerek hayata geçirdi. Hırdavat

 5. Hope you’ll enjoy this one and please subscribe to my channel if you haven’t already! Make sure to turn on the notification bell so you won’t miss any new videos!

 6. Uçalfilo ‘da Kiralık Araç Seçenekleri 0 kilometre, 2. El Ve geniş araç seçenekleri ile Uzun Dönem Araç Kiralama imkanı tanıyan kullanıcılara anında fiyat teklifi oluşturma ve hızlı finansal değerlendirme gibi avantajlar sağlar.

 7. I found your article very good. Congratulations for this beautiful article. I intend to follow you constantly. I wish you continued success.

 8. Medeni hukuk temel ilkeleri ve genel esasları, hukukun önemli konuları arasındadır. Medeni Kanun’un başlangıç bölümünde genel ilkeler yer almıştır. Kanun sözüyle ve özüyle uygulanmaktadır. Eğer kanunda uygulanabilir bir hüküm yoksa hâkim örf ve âdet hukukuna göre, bu yoksa hâkim bir kanun koyucu olsa neye karar verirse onu esas alır. Yasalarda güven dürüstlük ilkesi de söz konusudur. Hakkın kötüye kullanılmasını ise hukuk korumaz

 9. Kafa Defteri’nin konuları her seferinde ilgimi çekiyor. Yaratıcılık, seyahat, sağlıklı yaşam… her biri beni içine çekiyor ve yeni perspektifler sunuyor.

 10. Uyuşturucu madde bulundurmak ve ticaretini yapmak suçlarıyla karşılaştığımızda uyuşturucu avukatına ihtiyaç duyarız. Mahkemelerde davalar öncesinde savunma dosyasının hazırlanması ve olayın tamamen aydınlatılması için avukatlardan eşliğinde dosyaların hazırlanması gerekir. Çünkü verilecek yanlış ifadeler ve olayı aydınlatmayan ifadeler cezai işlemlerde değişikliğe yol açabilmektedir. Bu nedenle avukatlardan davayla ilgili destek alınması gerekir. Hem hukuki sonuçların doğru şekilde verilmesi hem de yanlış ifadeler kullanmamak adına kişiler avukat tavsiyelerinden yararlanmaktadır. Hayatta nelerle karşılaşılabileceği meçhul olmasından dolayı ne zaman hangi sorun ile karşılaşacağımızı bilemeyiz. Bu tarz beklenmedik zor durumlarda en azından iyi sonuçlara varılması adına İstanbul Uyuşturucu Avukatı danışmanlığı için hukuk bürolarından ya da bireysel avukatlık yapan meslektaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

 11. Uçalfilo ‘da Kiralık Araç Seçenekleri 0 kilometre, 2. El Ve geniş araç seçenekleri ile Uzun Dönem Araç Kiralama imkanı tanıyan kullanıcılara anında fiyat teklifi oluşturma ve hızlı finansal değerlendirme gibi avantajlar sağlar

 12. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Usta Nalbur Endüstriyel pazaryeri modeliyle binlerce ürün ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedefleyerek hayata geçirdi. Hırdavat

 13. Uçalfilo ‘da Kiralık Araç Seçenekleri 0 kilometre, 2. El Ve geniş araç seçenekleri ile Uzun Dönem Araç Kiralama imkanı tanıyan kullanıcılara anında fiyat teklifi oluşturma ve hızlı finansal değerlendirme gibi avantajlar sağlar.

 14. Sağlıklı beslenme ilkeleri doğrultusunda danışanlarımızda doğru beslenme ve yaşam tarzı bilincini oluşturup kalori hesaplamaları yapmadan hedef kiloya ulaşmak için geçici değil kalıcı ve günlük hayata uyarlanabilir ve sürdülebilir bir hayat tarzı edinmelerini hedefliyoruz.

 15. Aliağa Arçelik Servisi, Arçelik marka beyaz eşya veya elektronik cihazlarda oluşabilecek arızaları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur. Deneyimli ve uzman ekibi sayesinde müşterilerine güvenilir hizmet sunar. Servis hizmetleri arasında tamir ve bakım hizmetleri de bulunmaktadır. Arçelik ürünlerinde kullanılacak yedek parça seçimi de kaliteli tamir işlemleri için büyük önem taşır. Bu nedenle Aliağa Arçelik Servisi, orjinal yedek parça tercihi yaparak uzun ömürlü tamir işlemleri gerçekleştirmektedir.

 16. Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/kalite-muhendisligi-ve-yoneticiligi-egitimi/” Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi <| MyEduco Neden Uluslararası Geçerliliği Olan “Kalite Mühendisliği Eğitimi” Almalısınız? Kalite Mühendisliği Nedir? Kalite Mühendisliği kurum ve kuruluşların stratejik planlama, pazarlama, ürün planlama, ürün tasarımı, üretim gibi süreçlerini en doğru, en efektif ve en etkin şekilde planlamasını, uygulanmasını, uygulama ardından performanslarının izlenmesini sağlar. Kalite Mühendisliği; sürekli iyileştirme için de ayrıca birçok yönetimsel ve istatistiksel araç sunar. Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/kalite-muhendisligi-ve-yoneticiligi-egitimi/” Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi <| MyEduco

 17. Kripto Dijital Para Uzmanlık Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/karikatur-egitici-egitimi/” Karikatür Eğitici Eğitimi <| MyEducoGünümüz teknolojisine uyarlı sanal para olarak bilinen kripto para bir nevi alternatif döviz, dijital döviz veya sanal döviz olarak adlandırılmaktadır. Dijital paralar, merkezi olmayan herhangi bir ülkeye veya banka tarafından kontrol altına alınamayan, tamamen kullanıcılar arasında transfer edilebilen para birimidir. Kripto para temelde elektronik bir para olduğu gibi diğer elektronik para birimlerinin tüm özelliklerini de taşır. Kripto Dijital Para Uzmanlık Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/karikatur-egitici-egitimi/” Karikatür Eğitici Eğitimi <| MyEduco

 18. Kum Terapisi Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/kum-terapisi-egitimi/” Kum Terapisi Eğitimi <| MyEduco Kum Terapisi Eğitimi “Kum Tepsisi, ifade için güvenli bir araçtır. Oyun Dil ise Minyatürlerde Sözcüklerdir. (Haim Ginott)” Kum Terapisi, danışanların tamamen kendileri olmalarına olanak verir. İlgili, kabul edici ve uyumlu bir ilişkinin olduğu Kum Terapisi sürecinde çocuklar, yetişkinler ve aileler kişiliklerini tümü ile ifade edebilirler. Kum Terapisi Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/kum-terapisi-egitimi/” Kum Terapisi Eğitimi <| MyEduco

 19. Nlp Master Practitioner Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/nlp-master-practitioner-egitimi/” Nlp Master Practitioner Eğitimi <| MyEduco Nlp Master Practitioner Eğitimi Nlp uygulayıcı eğitiminin üzerine yeni bilgi ve tekniklerin eklenerek tüm bilgilerin özümsenmesi ve beceri ile davranış boyutuna aktarılmasıdır. Bu eğitimde NLP teknikleri arasında geçiş yapabilmeyi, sorun tespiti, problemlerin çözüm yollarını, teknikleri kombine etmeyi ve bütünü gözden kaçırmadan sorun çözmeyi öğrenirler. Nlp Master Practitioner Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/nlp-master-practitioner-egitimi/” Nlp Master Practitioner Eğitimi <| MyEduco

 20. Network Marketing Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/network-marketing-egitimi/” Network Marketing Eğitimi <| MyEduco Network Marketing Eğitimi Network Marketing Endüstrisi, yeni yüzyılın modern anlayış yapısıyla geliştirilmiş ve üretici ile tüketiciyi doğrudan buluşturan ve bunu e ticaret sisteminin alt yapısını kullanarak hayata geçiren etkili ve yeni nesil pazarlama modelidir. Network Marketing Eğitimi<a href “https://myeduco.com/egitim/network-marketing-egitimi/” Network Marketing Eğitimi <| MyEduco

 21. I’m so impressed with this blog post! The writing style is captivating, and the author has a knack for explaining complex concepts in a simple and concise manner. I couldn’t stop reading until the very end. Great job!

 22. Hi! I could have sworn I’ve visited this site before
  but after going through some of the posts I realized it’s new to me.
  Nonetheless, I’m certainly pleased I discovered it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently!

 23. I have been following your work closely and I must say, your content is consistently impressive. The level of expertise and attention to detail you bring to your topics is truly commendable. Keep up the fantastic work!

 24. Hmm is anyone else encountering problems with the pictures on this
  blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any feedback would be greatly appreciated.

 25. Amazing! This blog looks exactly like my old
  one! It’s on a totally different subject but
  it has pretty much the same layout and design. Excellent choice
  of colors!

 26. Hi would you mind letting me know which webhost you’re working
  with? I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and I
  must say this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good
  internet hosting provider at a honest price? Kudos,
  I appreciate it!

 27. I am really loving the theme/design of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility problems? A num경산출장샵ber of my blog audience have complained about my website not operating correctly in Explorer but looks great in Safari. Do you have any ideas to help fix this issue?

 28. You could certainly see your enthusiasm within the
  work you write. The world hopes for even more passionate writers
  such as you who aren’t afraid to mention how they believe.

  Always follow your heart.

 29. Hello, this weekend is nice designed for me, for the reason that this time i am reading this wonderful educational
  paragraph here at my residence.

 30. What i don’t understood is actually how you’re now not actually much more smartly-favored than you may be now.
  You’re so intelligent. You understand thus considerably in the case
  of this topic, produced me personally believe it from a lot of varied angles.
  Its like women and men don’t seem to be interested until it is one thing to accomplish with Woman gaga!
  Your individual stuffs nice. Always care for it up!

 31. Hello very nice site!! Man .. Excellent .. Superb ..
  I’ll bookmark your web site and take the feeds also?
  I am happy to find so many useful info right here within the put up,
  we need work out more strategies in this regard, thanks for sharing.
  . . . . .

 32. Hirudoid Krem yüz skarlarının, hipertrofik skarların (yaralanma bölgesinde aşırı miktarda kollajen nedeniyle oluşan kırmızı skarların), keloidlerin (yaralanmanın iyileşmesinden sonra oluşan bir tür skarın) giderilmesinde kullanılan topikal bir ajandır. Morarma ve yüzeysel tromboflebit (damarlarda kan pıhtılaşması sonucu oluşan iltihaplanma) durumlarında yatıştırıcı bir rahatlama sağlar. Ayrıca kas ağrısı, sertlik, burkulma ve incinmeler, artritik durumlar vb. ile ilişkili hafif ila orta şiddette ağrı ve şişliği gidermek için kullanılabilir.

 33. Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it
  from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog shine.
  Please let me know where you got your design. Thanks

 34. Great beat ! I wish to apprentice while you amend your site,
  how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal.
  I had been a little bit acquainted of this
  your broadcast offered bright clear idea

 35. What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this
  I have discovered It positively helpful and it has helped
  me out loads. I am hoping to give a contribution & assist other users like its helped me.
  Great job.

 36. The « Credit Card Generator with Money » app is a software tool designed to generate virtual credit card numbers with accompanying funds. It operates on the principle of creating realistic-looking credit card details that can be used for various purposes, such as online transactions, testing e-commerce platforms, or even creating temporary payment methods for privacy and security.

 37. seo danışmanıları, web sitenizin performansını analiz eder, hedef kitlenizi ve sektörünüzü araştırır ve size özelleştirilmiş bir strateji sunarlar. Arama motorlarının algoritmalarını anlayan ve güncel trendleri takip eden danışmanlar, web sitenizin içeriğini optimize eder, teknik hataları düzeltir, backlink profili oluşturur ve rekabet analizi yaparlar.

 38. I like the helpful information you supply for your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I’m rather certain I will learn many new stuff right here!
  Best of luck for the following!

 39. I’ve been surfing online more than 3 hours today, yet I never
  found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough
  for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content
  as you did, the net will be much more useful than ever
  before.

 40. Hey! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
  success. If you know of any please share. Thanks!

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée.